cs

Restaurace

Restaurace

Naše restaurace je zaměřena na českou kuchyni. Velmi hledíme na kvalitu a chutnost nabízených pokrmů, které připravují naši šéfkuchaři bez jakýkoliv umělých dochucovadel a polotovarů. Nabízíme menu jak pro dospělé tak pro děti. Příjemný personál je u nás devízou.

Restaurace má kapacitu 70 osob a je klimatizovaná. Součástí je dětský koutek a krb. Letní terasa má kapacitu 30 osob a nabízí krásný výhled na rybník Olšovec a okolí a dětský venkovní koutek. Na čepu najdete ležák Pilsner Urquell, který točíme z chlazeného boxu umístěného přímo pod výčepem, tzn. v nejkratší možné chlazené cestě přímo do půllitru.

Grill bar

Grill bar je součástí hotelového komplexu, kde si můžete dát např. domácí grilované klobásy, cigárka a oštěpky. Rodiče mohou nechat děti pohrát si na dětském hřišti, kde je trampolína, houpačky a skluzavky.

Novinky

  • Hotel KRAS mimo provoz
    Hotel KRAS mimo provoz

      Vážení návštěvníci, přátelé,   všichni si přejeme aby to bylo co nejrychleji za námi a proto opět nařízení naší vlády bereme maximálně zodpovědně. Hotel KRAS bude do úterý 24.3. uzavřen. Dali jsme hlavy dohromady a v této, pro nás nelehké situaci jsme vytvořili plán. Toto období využijeme na to, abychom náš hotel/restauraci ještě lépe připravili na nadcházející jarní a letní sezónu. Celou situaci bereme jako prostor pro zdokonalování našich služeb a vzdělávání našeho týmu (online), tak abychom mohli udělat pořádný krok kupředu.    Těšíme se na vás a brzy na viděnou   Celý tým hotelu KRAS

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..
Hotel Kras
Hotel KRAS v Jedovnicích hodnocení