cs

Recenze pobytů

Recenze pobytů

Krásné okolí, příroda a výhled na rybník. Pak dále skvělou obsluhu. Hlavně tu směnu se slečnou a černovlasým pánem. Nevím jejich jména, ale to jak umí jednat s lidmi, jejich ochota a krásné chování, nikdy sem lepší nezažila. Těm moc děkuji za to jací byli milí a příjemní.


Personál byl maximálně vstřícný, milý a ochotný. Jídlo, prostředí i vybavení hotelu předčilo naše očekávání. Nemáme co vytknout. Pokud budeme v budoucnu hledat ubytování v okolí, určitě se moc rády vrátíme.


Vše bylo naprosto skvělé. Ubytování, bazén, personál.... nemáme co vytknout. S dětmi naprosto super. Určitě mohu doporučit.


Doporučuji. Strategické místo na toulky Moravským krasem. Hotel Kras předčil naše očekávání. Ideální pro rodinu s dětmi. Nic nám nechybělo. Skvělá restaurace, bazén, personál, všechno :-)


Milý a ochotný personál, se vším vyšli vstříc, moc pěkně vybavený pokoj s nádherným výhledem a obrovskou terasou, úžasné snídaně na kterých nic nechybělo.

Novinky

  • Hotel KRAS mimo provoz
    Hotel KRAS mimo provoz

      Vážení návštěvníci, přátelé,   všichni si přejeme aby to bylo co nejrychleji za námi a proto opět nařízení naší vlády bereme maximálně zodpovědně. Hotel KRAS bude do úterý 24.3. uzavřen. Dali jsme hlavy dohromady a v této, pro nás nelehké situaci jsme vytvořili plán. Toto období využijeme na to, abychom náš hotel/restauraci ještě lépe připravili na nadcházející jarní a letní sezónu. Celou situaci bereme jako prostor pro zdokonalování našich služeb a vzdělávání našeho týmu (online), tak abychom mohli udělat pořádný krok kupředu.    Těšíme se na vás a brzy na viděnou   Celý tým hotelu KRAS

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..
Hotel Kras
Hotel KRAS v Jedovnicích hodnocení