cs

Ubytování

Ubytování

Hotel Kras nabízí ubytování ve 4*a 3* hvězdičkovém standardu s krásným výhledem na rybník Olšovec a okolní přírodu. Hosté si krás přírody mohou užít z teras, kterými většina pokojů disponuje. Stačí si pouze vybrat z jednolůžkových až čtyřlůžkových pokojů. Někteří klienti pak ocení nabídku luxusního pokoje s vířivou vanou a terasou.

Pokoje business nabízejí nadstandardně prostorné pokoje s velkou terasou s posezením, slunečníkem a odděleným prostorem, kde se nachází plnohodnotné lůžko.

V hotelovém komplexu nabízíme dva pokoje s vlastní vířivou vanou.

Pokoje economy jsou bez terasy, jedná se o dva jednolůžkové pokoje, jeden dvoulůžkový pokoj, dva samostatné dvoulůžkové pokoje se společnou koupelnou a WC a prostorný dvou až čtyřlůžkový pokoj.

Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC a fénem, ledničkou, televizorem a fungujícím WiFi připojením.

Novinky

  • Hotel KRAS mimo provoz
    Hotel KRAS mimo provoz

      Vážení návštěvníci, přátelé,   všichni si přejeme aby to bylo co nejrychleji za námi a proto opět nařízení naší vlády bereme maximálně zodpovědně. Hotel KRAS bude do úterý 24.3. uzavřen. Dali jsme hlavy dohromady a v této, pro nás nelehké situaci jsme vytvořili plán. Toto období využijeme na to, abychom náš hotel/restauraci ještě lépe připravili na nadcházející jarní a letní sezónu. Celou situaci bereme jako prostor pro zdokonalování našich služeb a vzdělávání našeho týmu (online), tak abychom mohli udělat pořádný krok kupředu.    Těšíme se na vás a brzy na viděnou   Celý tým hotelu KRAS

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..
Hotel Kras
Hotel KRAS v Jedovnicích hodnocení