cs

Svatby

Svatby

Na Hotelu KRAS pořádáme také svatby, kde si nevěsta s ženichem mohou říct své „ANO“ na nově postaveném molu se slavobránou s výhledem na rybník Olšovec.

Na přání nachystáme nádhernou svatební hostinu, výborný raut i venkovní grilování selete. Samozřejmostí je ubytování svatebních hostů a svatební apartmán s vířivou vanou pro novomanžele.

Recenze od svatebčanů

Dobrý den pane Kutílku,

rádi bychom vám poděkovali za to, že naše svatba mohla být u vás. I přes prvotní obavy, že prostory nejsou dostatečně velké, se nakonec ukázalo, že i skoro 100 lidí se k vám vejde :) Hotel se hostům velmi líbil. A my dva jsme byli opravdu velmi spokojení. 

Velké dík patří vašemu personálu! Oběd všem velmi chutnal a o rautu ani nemluvě, máte skvělého kuchaře. Servírky byly úžasné, absolutně nikomu nic nechybělo, neustálé doplňování skla a alkoholu i přes to, že musely chodit přes taneční parket, zvládly prostě skvěle. Servírování obědu zvládly také na jedničku!

Konkrétně bychom pak chtěli poděkovat za organizaci svatby. Je vidět, že máte s pořádáním takových akcí opravdu zkušenosti - prostě perfektní, a slečně Páji, která měla skvěle zorganizovanou práci servírek a hlavně tam s námi byla do rána a u snídaně už zase běhala :D 

Ještě jednou díky! 

Nikola a Pavel :)

Novinky

  • Hotel KRAS mimo provoz
    Hotel KRAS mimo provoz

      Vážení návštěvníci, přátelé,   všichni si přejeme aby to bylo co nejrychleji za námi a proto opět nařízení naší vlády bereme maximálně zodpovědně. Hotel KRAS bude do úterý 24.3. uzavřen. Dali jsme hlavy dohromady a v této, pro nás nelehké situaci jsme vytvořili plán. Toto období využijeme na to, abychom náš hotel/restauraci ještě lépe připravili na nadcházející jarní a letní sezónu. Celou situaci bereme jako prostor pro zdokonalování našich služeb a vzdělávání našeho týmu (online), tak abychom mohli udělat pořádný krok kupředu.    Těšíme se na vás a brzy na viděnou   Celý tým hotelu KRAS

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..
Hotel Kras
Hotel KRAS v Jedovnicích hodnocení