cs

Pro firmy

Pro firmy

Hotel je speciálně zaměřen na pořádání veškerých firemních akcí a evantů, soukromích akcí a oslav. Nabídnout můžeme mimo krásného prostředí také nadstandardní kvalitu a chutnost jídla formou rautu.

Kongres centrum nabízí využití pro cca 40 osob, součástí kongresu je projektor, elektronické plátno, reproduktory a oddělená místnost pro občerstvení s vlastním výčepním zařízením a velkou lednicí. Hotel nabízí možnost pořádání firemních teambuildingů, školení a ostatních firemních akcí. V kongresovém centru umožňujeme také nejrůznější formy cvičení – víkendové nebo týdenní cvičební pobyty.

Novinky

  • Hotel KRAS mimo provoz
    Hotel KRAS mimo provoz

      Vážení návštěvníci, přátelé,   všichni si přejeme aby to bylo co nejrychleji za námi a proto opět nařízení naší vlády bereme maximálně zodpovědně. Hotel KRAS bude do úterý 24.3. uzavřen. Dali jsme hlavy dohromady a v této, pro nás nelehké situaci jsme vytvořili plán. Toto období využijeme na to, abychom náš hotel/restauraci ještě lépe připravili na nadcházející jarní a letní sezónu. Celou situaci bereme jako prostor pro zdokonalování našich služeb a vzdělávání našeho týmu (online), tak abychom mohli udělat pořádný krok kupředu.    Těšíme se na vás a brzy na viděnou   Celý tým hotelu KRAS

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..
Hotel Kras
Hotel KRAS v Jedovnicích hodnocení