cs

Historie

Hotelový komplex byl pod starým jménem Hotel TERASA zkolaudován v r. 1990. Nový název Hotel KRAS jsme dali hotelovému komplexu při koupi v dubnu r. 2017.

Od tohoto okamžiku hotel prochází v každém možném termínu rekonstrukcí – proběhly rekonstrukce pokojů, bazénu, venkovních teras, restaurace a kuchyně. Vznikly nové herny v hotelu a 2 venkovní hřiště pro děti. Dále jsme vybudovali nový Grill bar, kde můžeme nabídnout domácí uzeniny z grilu. Zcela nově byl také zrekonstruován kongres sál, kde je umožněno mimo veškerých firemních školení a akcí, také možnost cvičení. Snažíme se hotel v každém směru neustále zlepšovat, jak nejlépe umíme. Zaměřili jsme se na gastronomii, aby nabídla našim hostům opravdu chutné a kvalitní jídlo bez jakýkoliv umělých dochucovadel a polotovarů. V následujícím roce máme v plánu další vylepšení hotelových služeb, rozšíření o aktivity pro hotelové hosty a úpravu okolí hotelu. Veškeré opravy, rekonstrukce a vybavování hotelu hradíme z vlastních prostředků bez jakýkoliv dotací z EU apod.

Novinky

  • Hotel KRAS mimo provoz
    Hotel KRAS mimo provoz

      Vážení návštěvníci, přátelé,   všichni si přejeme aby to bylo co nejrychleji za námi a proto opět nařízení naší vlády bereme maximálně zodpovědně. Hotel KRAS bude do úterý 24.3. uzavřen. Dali jsme hlavy dohromady a v této, pro nás nelehké situaci jsme vytvořili plán. Toto období využijeme na to, abychom náš hotel/restauraci ještě lépe připravili na nadcházející jarní a letní sezónu. Celou situaci bereme jako prostor pro zdokonalování našich služeb a vzdělávání našeho týmu (online), tak abychom mohli udělat pořádný krok kupředu.    Těšíme se na vás a brzy na viděnou   Celý tým hotelu KRAS

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..
Hotel Kras
Hotel KRAS v Jedovnicích hodnocení